You are currently viewing Literka W

Literka W

Udało się‼️ Misja wykonana 🚴👍

Z przyjemnością informujemy, iż ostatni etap akcji #rowerowedobro został ukończony.

Zmęczona, lecz bardzo szczęśliwa ekipa Gminy Hrubieszów❤️ w skład której wchodzili:Pracownicy Urzędu Gminy Hrubieszów wraz z Wójtem Tomaszem Zającem, Przewodnicząca Rady Gminy Hrubieszów Pani Aneta Dąbrowska, Radny Gminy Hrubieszów Pan Piotr Sendecki, pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Hrubieszowie z/s w Wołajowicach, pracownicy Gminnego Zakładu Usług Komunalnych,mieszkańcy Gminy Hrubieszów, mieszkańcy miasta Hrubieszów, a także gościnnie ks. Witek Bednarz, ukończyła trasę przejazdu w kształcie litery “W” o godzinie 14:50 w miejscowości Kopyłów po przejechaniu 64.79km.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim osobom które nas wspierały podczas naszego przejazdu zarówno dbając o nasze bezpieczeństwo jak i organizując dla nas postoje🥰. Powiatowej Komendzie Policji w Hrubieszowie👮, za udzielenie informacji oraz przeszkolenie i przygotowanie do rozpoczęcia przejazdu na jego starcie, a także zabezpieczenie przejazdu peletonu przez drogę krajową, Państwu Skotnickim za zaproszenie oraz organizacje pierwszego postoju w miejscowości Gozdów. Centrum Integracji Społecznej w Mienianach za dostarczenie ciepłego posiłku podczas drugiego postoju w miejscowości Masłomęcz, a także Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Hrubieszowie z/s w Wołajowicach oraz Pani Dyrektor Aleksandrze Muzyczuk za zorganizowanie spotkania oraz poczęstunku na zakończenie przejazdu.

Dziękujemy również kierowcom z Urzędu Gminy Hrubieszów oraz Gminnego Zakładu Usług Komunalnych za wsparcie techniczne oraz czuwanie nad uczestnikami przejazdu.Celem akcji jest zbiórka funduszy na doposażenie świetlicy oddziału dziecięcego w hrubieszowskim szpitalu, zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału, link do zbiórki: www.zrzutka.pl/yjepcs