You are currently viewing Literka S – Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie

Literka S – Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie

🚴‍♀️🚴‍♂️19 września 2020 r. drużyna Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie na czele ze Starostą Hubieszowskim Anetą Karpiuk wzieła udział w akcji „Dalej, Wyżej, Razem”.

Ideą całego wydarzenia jest przejechanie rowerem wyznaczonej trasy wspierając tym samym wspólny cel – doposażenie Oddziału Dziecięcego hrubieszowskiego szpitala.🗺Trasa w kształcie litery „S” – o długości niespełna 60 km, miała swój punkt startowy w miejscowości Sułowiec (pow. zamojski) i przebiegała przez malowniczą drogę rozciągająca się nad zalewem w Nieliszu, zmierzając w stronę Władysławina (pow. krasnostawski), Żółkiewki-Osady, kończąc w Chorupniku (gm. Gorzków).

Całość została podzielona na 4 etapy:

Etap 1 – Sułowiec – Nielisz,

Etap 2 – Nielisz – Władysławin,

Etap 3 – Władysławin – Zółkiewka-Osada,

Epat 4 – Żółkiewka-Osada – Chorupnik, podczas których było miejsce na chwilowy odpoczynek, zebranie sił oraz wyruszenie w dalszą drogę.

Nie obyło się również bez wzniesień ↗️, które w szczytowym momencie wyniosły 262m w miejscowości Bzowiec oraz 282m w Wierzchowinie.

Drużyna Starostwa Powiatowego wraz ze Starostą Hrubieszowskim, w niezmiennym składzie przejechała całą trasę (~60 km) od początku do końca, co zajęło około 6 godzin (wliczając w to przerwy postojowe).👍

Dziękujemy Rowerowedobro.pl za rzucone nam wyzwanie – meldujemy jego wykonanie!

🚴‍♂️🚴‍♀️Link do zbiórki dla Oddziału Dziecięcego hrubieszowskiego szpitala:https://zrzutka.pl/yjepcs